Güvenli Alışveriş

İçiniz rahat olsun, güvenli online alışverişte doğru adrestesiniz.

GoblenModelleri.com dan alışveriş yapmak ve web sitemizin sunduğu servislerden yararlanmak kişisel bilgileriniz açısından kesinlikle güvenlidir. En gelişmiş güvenlik önlemleri ile korunan web sitemizde isim, e-posta, adres ve kredi kartı bilgilerine üçüncü şahıslar tarafından ulaşılabilmesi imkansızdır.

SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL (Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahiptir. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmektedir. Bu şekilde GoblenModelleri.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler SSL sertifikası ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kredi kartınızın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışveriş onaylanır. Kartla ilgili hiçbir bilgi Goblen Modelleri tarafından görüntülenemez ve kayıt edilemez, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda kullanıcı ve üye bilgilerini ele geçirmesi engellenmiş olur.

GoblenModelleri.com’un güvenli alışveriş sağlayıcıları hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen İletişim sayfamızdan, info@goblenmodelleri.com adresinden veya +90 0322 351 52 98 numaralı telefondan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

Devam etmek için tıklayınız
Kategoriler
Hızlı Arama
 
Aradığınız ürünü bulmak için anahtar kelime giriniz.
Gelişmiş Arama
Bu ürün hakkında yorum bulunmamaktadır!